Sorry, your browser doesn't support Java(tm).

 

Keramos Emlak Müşavirliği Türkiye’nin Güney Batı ve Gökova Körfezi’nde
Akyaka Beldesinde Gayrimenkul Satış Noktası

Yaşam Başladı Eviniz Hazır

 

ana sayfa         arsalar         konut ilanları         kıralık evler         iletişim

Keramos Emlak müşavirliği Keramoshomes sitesine hoş geldiniz. Akyaka Gökova ve köylerinde kiralık satılık konut, işyeri ve arsa ilanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Akyaka bölgesinde gerçekleştireceğiniz tüm yatırımlarınızda maddi manevi zaman kaybınızı önlemeniz açısından, çıkabilecek sorunlarınızı profesyonelce ortadan kaldırmak için VARIZ...

Kiralık veya satılık - daire, müstakil ev, arsa, arazi, bahçe, bağ, iş yeri, villa veya yazlık ilanlarının tamamını bulabileceğiniz gayrimenkul ilan platformunda, gayrimenkul ilanlarınızı milyonlarca insana ulaştırma imkânı yakalayınız. Dünyanın dört bir yanındaki alıcılar ilanlarınızı İnternet'ten takip edebilecek ve size aracılığımızla daha hızlı ulaşabileceklerdir.

Akyaka Gökova’da ev, arsa, villa mı arıyorsunuz? Eğer kullanılmamış (sıfır) konutlarla ya da inşaatı devam eden projelerle ilgileniyorsanız, projeler hakkında bilgi isteyiniz.

Emlak ilanlarımızı daha da artıyor. Tanıttığımız emlak projesi sayısını artırmaya çalışıyoruz. Akyaka emlak sektörünün ihtiyaçlarına daha iyi cevap vermek için sürekli web sitemizi geliştiriyor ve yeni özellikler ekliyoruz.

Akyaka Gökova mevkiinde başta olmak üzere Kızılyaka, Çıtlık, Akçapınar Yılanlı, Elmalı, Çaydere, Yeşilova bölgeleri civarındaki daire, villa veya arazileri satılık gayri menkulleri tercihinize sunuyoruz.

Keramos Emlak Akyaka’da her türlü Gayrimenkul alım satım ve kiralık işlemlerinizi gerçekleştirmekte. Size ait gayri menkullerinizi de en uygun koşullarda değerlendiririz. İmarlı arsalarınız projeden anahtar teslimi taahhüt yapılır. Ferdi iskânınız elektrik su aboneliğiniz alınır.

Konut kredisi ihtiyaçlarınıza anlaşmalı bankalarımızca yardımcı oluruz. Krediniz tarafımızca çıkartılır. Anlaşmalı bankalarımızdan kredi işlemleriniz ücretsiz takip edilir. Koşulsuz müşteri memnuniyetine adanmış üstün emlak anlayışı farkını web sitemizde gezerken daha iyi anlayacaksınız…

Arsa, arazi, daire, turistik arsa, otel, almak-satmak isteyenlere Akyaka'da referans vermek şartıyla fen memuru, harita mühendisi ve mimarımızla hizmetinizdeyiz.

Keramos Emlak - Keramoshomes

Yetkili – Ziver A. Cantez

Adres: Lütfiye Sakici Caddesi, Koyuncu Sokak, Akyaka Beldesi, 48650 Ula – Muğla, Türkiye


Cep: 0532 377 8094
Email: contact@keramoshomes.com

  Copyright by keramoshomes.com 2004 - 2014


 

Akyaka Real Estate and rental in Akyaka - Gökova Keramos rental Homes in Gökova, trustworthy and reliabalGökova, Gokova, villa keramos, homes, akyaka, real estate, property, mugla, property, sale, gokova Turkey, villas for sale and rent, egean, homes for sale and rent in Mugla, Marmaris, Bodr